وبلاگ رسمی محسن یگانه

محسن یگانه همراه بنیامین آهنگ الاهه ناز رو خووند

چند روز پیش به خودم می گفتم اگه یگانه با بنیامین یا حمید عسکیری بخوونه چی میشه

بعد از بنیامین که توی کنسرت محسن یگانه رفت حالا محسن یگانه یه کار هات کرد و رفت پیش بنیامین باز رو بوسسی کردن و اهنگ الاهه ناز خوندن

می گردم اگه پیدا کردم واستون لینک دانلود آهنگ الاهه ناز بنیامین و محسن یگانه رو می گذارم

اهنگ الاهه ناز بنیامین و محسن یگانه

می گردم واستون پیدا می کنم

اینم یه گزارش از وبلاگ علی گرفتم

 

 اواسط برنامه بنیامین خطاب به حضار گفت: «من امشب اینجا یک مهمان خیلی ویژه دارم. دیشب به کنسرتش رفتم و شاهد اجرای بسیار خوبش بودم. هیچ وقت فکر نمی‌کردم اجرای زندش از آلبومش هم قوی‌تر باشد.»
در این لحظه حاضران در سالن محسن یگانه رو تشوق کردند.


  • شوک بزرگ

در حین اجرای قطعه «الهه ناز» بنیامین بهادری میکروفن را به محسن یگانه داد. یگانه که از این اتفاق شوکه شده بود هم با مهارت شروع به خواندن کرد. این حرکت کافی بود تا مردم با تشویق های پیاپی از او بخواهند که دوباره این قطعه را دو نفری اجرا کنند. بنیامین بهادری از یگانه خواست که روی استیج بیاد تا دوباره این قطعه را از ابتدا اجرا کنند.

  • «سکوت قلبت و بشکن و برگرد» در کنسرت بنیامین بهادری!

بعد از پایان قطعه «الهه ناز» یگانه با درخواست حضار و بنیامین قطعه محبوب «سکوت» را به تنهایی اجرا کرد. بعد از پایان این قطعه محسن رجب پور مدیر شرکت ترانه شرقیه روی صحنه رفت و گفت: «ما اینجا هستیم برای دوستی برای برادری برای نیت خیر برای مجید بهرامی عزیز .»

وی در ادامه از حاضران خواست محسن یگانه و بنیامین بهادری را که حاضر شده بودند عواید حاصل از این دو شب کنسرت را صرف امور خیریه و درمان مجید بهرامی کنند تشویق کنند.

.................................

در ضمن یه ریمیکس هم توی شب کنسرت محسن یگانه اجرا کرده اونم دوست دارم داشته باشم توش آهنگ سرتو بالا بگیر به صورت ترنس می خوونه چرا این ها توی نت نمیاد این همه ادم بودن هیچ کس فیلم نگرفته

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و یکم مهر ۱۳۹۰ساعت 17:49  توسط مریم حسینی  |